Kérdése van? Hívjon minket! +36309084364

Édes álom testvaj 100 ml
Édes álom testvaj 100 ml
2 690 Ft

Édes álom testvaj 100 ml

Összetevők, hatóanyagok

Összetevők: sheavaj, sárgabarackmagolaj, szőlőmagolaj, kakaóvaj, meggymagolaj, kókusz csoki aroma

Hatóanyagok és jellemzői:

Sheavaj: Fitoszterolokban, polifenolokban gazdag vaj mely hidratálja a bőrt. Serkenti a kollagén termelődést, ráncosodás elleni hatásáról is ismert. Serkenti a hámképződést, nyugatatja a bőrirritációt.

Sárgabarackmag olaj: Egy könnyű olaj mely minden bőrtípusnak megfelelő. Elősegíti a hatóanyagok bejutását a bőr mélyebb rétegeibe. Fiatalítja, üdévé varázsolja a bőrt.

Szőlőmagolaj: egy nagyon jó bőrregeneráló és szerkezetjavító, jó felszívódású, antioxidánsokban gazdag olaj, mely segíti a bőr hidratáltságának, rugalmasságának fenntartásában. Magas linolsavtartalommal rendelkezik és fenolos vegyületekben is gazdag. Könnyű, száraz olaj, minden típusú bőr ápolására alkalmas.

Kakaóvaj: magas polifenol-, antioxidáns- és vitamintartalma. A finom aromájú, kellemes szerkezetű kakaóvaj egy sor jótékony hatást fejt ki a bőrön. Bőrlágyító, tápláló és szerkezetjavító hatású, magas antioxidáns tartalommal rendelkezik, segíti a hidrolipid réteg regenerálódását.

Meggymag olaj: linolsavat és olajsavakat tartalmaz, melyeket a szervezet nem tud előállítani, viszont elengedhetetlen a működéséhez. Antioxidáns hatású, mely megvédi a hámréteget a szabadgyökök roncsoló hatásától. Táplálja, hidratálja és javítja a bőr rugalmasságát, tónusát. Használata után a bőröd puha, ragyogó és élettel teli lesz. Tartalmaz természetes antioxidánsokat; alfa-, delta- és gamma tokoferolt, A- és E vitamint.

Kókusz-csoki illataroma: kellemes kókusz és csokoládé illatú illatolaj

Ingredients: Butyrospermum parkii butter, Vitis vinifera seed oil,  Theobroma cacao seed butter, Prunus cerasus seed oil, Prunus armeniaca kernel oil, Parfum, *Piperonal, *Linalool, *Kumarin *Eugenol *Cocal

2 690 Ft
Egységár: 27 Ft/ml
Részletek

Hidratált bőr? Érzékien csábító illat? Igen! Ez a testvajunk! Hidratáló vajak, olajok felhasználásával kifejlesztett készítmény.  Kellemes kókuszos csoki illatjegyei selymesen kényeztetik a testet. Értékes meggymagolaj tartalma különlegessé teszi.

A termék nem tartalmaz szintetikus színezéket és illatanyagot.

Natúr olajok és vajak felhasználásával készült.

Tömeg: 100 ml

Használat: Fürdés után a törölköző száraz bőrbe masszírozni időt hagyva a felszívódásra. Masszázs olajként is használható. 

Adatok
Cikkszám
Edes-alom-testvaj-100_ml
Kiegészítő termékek
Hasonló termékek